Koç Burcu Temmuz Ayı

Ayın 6’sından itibaren, Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle, yakın çevreniz kardeş ve akrabalarınızla aranızdaki iletişim ve bağlar güçlenebilir. Onlarla bir arada olmak ve bilgi alışverişinde bulunmak keyifli gelebilir. Kısa gezilere katılabilir, minik eğitimler alabilirsiniz. İnternet, satış, pazarlama, reklam alanlarında para kazanma şansınız da bu dönem yükselecektir. Bu sektörlerle bağlantılı kişileri etkileme şansınız yükseleceğinden girişimlerinizi bu dönem yapabilirsiniz.

7-26 tarihleri arasında Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle, yaratıcı fikirler kafanızda uçuşmaya başlayabilir. Çocuklarınızla ya da varsa sevgilinizle eğlenceli sohbetler yapabilirsiniz. Bu dönem kendinizi haklı görme enerjiniz yükseleceğinden sözlerinizdeki vurgulara dikkat etmeniz yerinde olur. Bekarsanız bir tatil ya da eğlence yerinde tanışacağınız birisiyle yapacağınız sohbetten bir hayli etkilenebilirsiniz.

9 Temmuz’da Oğlak burcundaki Dolunay ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; kariyer ve meslek yaşamınıza yönelik hedeflerinizde bir doyma noktasına gelebilirsiniz. Uzun süredir çalıştığınız bir proje tamamlanabilir. Bağlı olduğunuz iş yerinde ayrılma kararı verebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yeniden gözden geçireceğiniz bu dönem, ev hayatınızı ve aile bağlarınızı da ele almak isteyebilirsiniz. Toplumsal duruşunuz anlam kazanabilir.

Ayın 21’ine kadar yönetici gezegeniniz Mars Yengeç burcunda seyrederken, aile içinde evde sizi biraz huzursuz edebilir. Bu dönem aile büyüklerinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Evde tesisat ya da su ile ilgili bir problem çıkabilir. Bu durumda masraf yapabilirsiniz. 21’in den itibaren Aslan burcuna geçecek olan Mars, aşk hayatınızı ve çocuklarla ilgili konularınızı hareketlendirecektir.

23 Temmuz’da Aslan burcundaki yeniay enerjisi ile; aşk hayatınıza yalnızsanız gösterişli bir partner girebilir. Sevgiliniz varsa bu dönem, tatil yapabilir ya da eğlenceli mekanlarda boy gösterebilirsiniz. Spora başlamak ve yaşamı daha pozitif etkilerle karşılamak için gerekli enerjiyi içinizde bulabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Bir yeteneğinizi ortaya çıkartmak ve adınızdan bahsetmek için uygun bir dönemdesiniz.