Koç Burcu Şubat Ayı

Şubat’ta gerçekleşecek Ay Tutulması ile; çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili önemli gelişmeleri tetikleyebilir.  Yalnızsanız mesleğinde tanınmış bir partner ile tanışabilir ve aşık olabilirsiniz. Devam eden bir ilişkiniz varsa, partnerinizin sosyal çevrede görünmeyen bir yüzü ile karşılaşabilir ve yol ayrımı kararı verebilirsiniz. Bebek isteyenler hamile kalabilir. Çocukları olanlar bu dönem onların yaratıcılık geliştirdikleri projeleri ile çevrenizde gurur duyabilirsiniz. Çocuklarınızın sağlığına bu dönem dikkat edin.

Yönetici gezegeniniz Mars burcunuzda. 4 Şubat’tan itibaren Venüs’ün de burcunuza geçişiyle beraber; ay genelinde, kendinizi göstereceğiniz atılım yapacağınız enerjiler mevcut olacaktır. Tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Bazılarınız diyete, spora başlayabilir. Bazılarınız fiziksel görünüşünü değiştirmek ve yenilenmek isteyecektir. Evrensel zamanlamayı doğru yapmalısınız.

6 Şubat’tan itibaren ilişkiler evinizde retroya girecek Jüpiter, evlilik yada ortaklık alanlarınızda karşınızdaki kişi veya kişileri tekrar değerlendirmenizi isteyecektir. Devam eden ilişkilerde bu dönem sıkıntılar oluşabilir.

8 Şubat’tan itibaren aklınızı sosyal çevreye ve yeni tanışacağınız gruplara vereceksiniz. Bu noktada farklı kişiler hayatınıza girebilir. Bazılarınız sosyal projede görev alarak adından bahsettirebilir.

26 Şubat’ta ki Güneş Tutulması ve yeniay ile; içsel anlamda büyük farkındalıklara sebep olacaktır. Bu dönem meditasyon dua ve zikir çalışması yapabilirsiniz. Bilinçaltınızda bir uyanma yaşayacaksınız. Rüyalarınızı adeta canlı gibi hissedebilirsiniz. Hayallerinizi bu dönem önemseyin. Sağlığınıza ve günlük rutininize dikkat edin. Bazı içsel sıkıntılar ve psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. Ve biraz izole olmak isteyebilirsiniz. Ruhunuzu dinlemeniz ve size en iyi geleni yapmanız önemlidir.