Koç Burcu Nisan Ayı

KOÇ BURCU : 9 – 27 Nisan tarihleri arası Boğa’da ki Merkür retrosu parasal kaynaklarınızda yenilik ya da yatırım yapmak için uygun değil. Var olan durumunuzu korumanız yerinde olur. Bu dönem parasal konularda bazı aksilikler yaşayabilirsiniz, yanlış hesap yapmaya açık bir dönemdesiniz. Geçmiş ödemelerinizi toparlamak için eski borçları kapatmak için elverişli bir dönem.

11 Nisan Terazi Dolunayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili konular aydınlanacak. Karşınızdaki kişilerin pasif tutumu sizin de dengenizi bozabilir dikkat edin. Bazılarınız için bu dönem, ya tamam ya devam zamanı olabilir. Evliliğiniz ya da ortaklarınızla alakalı bazı gerçekleri çok net göreceksiniz.

15 – 29 Nisan arası Venüs Balık’ta ki retrodan çıkarak, karşı tarafı daha iyi anlamanızı sağlayarak zihinsel olarak da düşüncelerinizi yumuşatacaktır. Bu dönem bilinçaltınızda adeta bir gevşeme hissedebilirsiniz. Bazı terapiler için uygun bir zamandır. Özellikle dua, şifa ya da meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Ayrıca bazılarınız için, gizli bir ilişki ya da platonik duygusal bir durum yeniden açılabilir. Ancak dikkat edin, var olduğunu sandığınız duygusal durum bir süre sonra etkisini kaybedebilir.

21 Nisan ‘dan itibaren, yönetici gezegeniniz Mars İkizler burcuna geçerek, yakın çevreniz kardeş ve akrabalarınızla ilgili konuları hareketlendirecek. Enerjinizi bu kişilere harcamak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca yakınlarınızla kısa geziler yapabilir, yoğun iletişim içinde olabilirsiniz. Bazılarınız yakınlarının ilişkilerinde aldatma durumuyla karşılaşabilir ve bu durum için mücadele edebilirsiniz. Satış pazarlama ve eğitim alanlarında da yine yoğun bir tempoda olabilirsiniz.

26 Nisan Boğa yeniayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; sorun yaşadığınız maddi konuları yeniden ele alacak, farklı ama istikrarlı bir karar vereceksiniz. Bazılarınız yeni ve karlı ortaklıklar içine girerken, bazılarınız ek iş tadında gelirini artıracak tekliflerle karşılaşabilir. Gayrimenkul almak ya da satmak konuları da bu dönem sizi meşgul edecektir. Para bu dönem kendinizi iyi hissetmeniz için katalizörünüz olacaktır.