Koç Burcu Mayıs Ayı

5 / 30 Mayıs arasında, burcunuzdaki Venüs; size kendinizi iyi hissettirecek. Kendinizle ve fiziksel görünüşünüzle daha fazla ilgilenebilir ve tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu dönemde yalnız ve bekarsanız, girişimci ve hareketli kişilerle tanışabilir ve onlarla ilişki yaşayabilirsiniz. Parasal konularda şanslı olmak için beklemek değil daha çok atak davranmanız gereken bir dönem bu.
1o Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile; önümüzdeki 14 günlük süreçte, borç ve ödemelerle ilgili alanlarda kriz yaratabilir. Bir borcun kapanma süreci sizi zorlayabilir. Eş ya da ortağınızın kredi ya da banka işleri yüzünden sıkıntılı durumlar oluşabilir. Giderlerinizdeki defoları göreceğiniz ve kazançlarınızı daha istikrarlı bir hale getirmeniz için yeni kararlar alabilirsiniz. Ruhsal olarak bu dönem biraz zorlanabilirsiniz.
17’sinden itibaren Merkür Boğa burcundan parasal kaynaklarınıza aklınızı vermenizi sağlayarak daha fazla kazanç için iletişim kurmanızı isteyecektir. Daha yüksek maaşlı bir iş ya da var olan işinize bir ek işi bu dönem düşünebilirsiniz. Gayrı menkul konularıyla zihninizin meşgul olacağı bu dönem, ev alım satımı gündeminizi oluşturabilir.

1/ 31 Mayıs arası yönetici gezegeniniz Mars İkizler burcundan, yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınızla iletişiminizi ve dialoglarınızı hareketlendirebilir. Bu dönem onlarla sıklıkta kısa gezi ve organizasyonlar yapabilirsiniz ancak aynı zamanda bu görüşmeler ufak tefek sürtüşme ve fikir ayrılıklarına da neden olabilir. Satış, pazarlama, internet, medya gibi alanlarda atılım yaparak aynı zamanda mücadele de edebilirsiniz.

25 Mayıs’ta İkizler burcu yeniayı ile; önümüzdeki 14 günlük süreçte, düşüncelerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, kısa geziler planlamak için uygun bir dönemdesiniz. İşyerinizle ilgili yeni bir site açmak ya da kitap çıkarmak için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazılarınızın kardeş ya da akrabalarıyla ilgili hayatlarında önemli gelişmeler yaşanabilir.