Koç Burcu Mart Ayı

12 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay ile; önümüzdeki 14 günlük süreçte; iş yaşamınız günlük hayatınız, sağlığınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularda bilinçaltında bir aydınlanma ve farkındalık yaşayacaksınız. Bu konulardaki size zarar getiren konuların farkına varabilir ve düşüncelerinizin akışını değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönem, meditasyon dua ve enerji çalışması yapmak için uygun zamanlar. Sağlığınızla ilgili problemleriniz varsa doğru tedavi ve doktor desteğiyle kısa sürede şifalanabilirsiniz.

3 Mart itibarıyle, burcunuzda Retro hareketine başlayacak olan Venüs; kendinize verdiğiniz değer ve sevgi duygunuzla yüzleşmenize neden olurken, ilişkilerinizde karşı tarafın da katılımını ( + / – ) görmenizi sağlayacaktır. Bu dönem para harcamak ve alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Ancak aldığınız her şeyden pişman olma ihtimaliniz yüksek olabilir. Beslenme şeklinize dikkat edin. Düzensiz beslenmek ve iştah açıklığı olacağından kilo almaya meyledebilirsiniz.

10 Mart İtibariyle; yönetici gezegeniz Mars Boğa burcuna geçerek enerjinizin yönünü değiştirecek. Daha çok para kazanmaya odaklanabilirsiniz. Bu konuda mücadele edecek var olan kazancınızı artırmak isteyeceksiniz. Bazılarınız için yorucu bir dönem olabilir. Aynı zamanda artan giderleri idare etmekte zorlanabilirsiniz. Kriz yaratan durumlar sebebiyle öfkeyle kalkıp pişmanlıkla oturmayın.

14 Mart İtibariyle, Merkür’ün burcunuza girmesiyle kendinizi ilişkilerinizde daha rahat ifade edecek, özellikle geçmişte konuşamadığınız kişileri düşünmeye başlayacaksınız. Uzun süre haberleşmediğiniz kişilerden haberler alabilir ya da siz arayabilirsiniz. Bu dönem, kendinizi öne çıkararak tam olarak ne istediğinizi anlatmanız önemlidir. Ancak bu durum, sözlerinizde bir agresiflik yaratacağından karşı tarafın sizi yanlış anlamasına da neden olabilirsiniz.

28 Mart yeniayı, sizin burcunuzda olacak. Bu durum da ay genelinde yorulduğunuz ve zorlandığınız alanlarda neler yaptınız ve neleri kazandınız, hangi konudan fayda sağladınız hangisini bırakmanız gerekir gibi soruların yanıtları alacak kısa vadeli yeni planlar ve hedefler belirleyeceksiniz. Bu dönem, fiziksel anlamda da yenilenmeniz için uygun bir zamandır.