Koç Burcu Kasım Ayı

4 Kasım’da Boğa burcundaki Dolunay etkisi ile önümüzdeki 14 günlük süreçte; para konularınız aydınlanıyor. Eğer gelmesini beklediğiniz paralar varsa bu dönem biraz uzayabilir ve planladığınız gibi gelirleri alamayabilirsiniz. Eş ya da ortağınız yüzünden yaşayacağınız bir kriz elinizden yüklü bir miktar paranın çıkmasına neden olabilir. Ya da evinizi satmak zorunda kalabilirsiniz. Ticari işlerinizde uzun vadede güzel para kazanma şansınız olacaktır ancak buna sabır göstermelisiniz. Risk almak hızlı girişim yapmak için uygun bir dönem değil.

Ayın 6’sından itibaren Merkür Yay burcuna geçerek sizin yaşam felsefenizi olumlu yönde değiştirecektir. Bu dönem kültürel ya da felsefi seyahatler farklı kültürler ilginizi çekebilir. Yabancı dil eğitimine başlamak isteyebilirsiniz. Yurt dışı veya yabancılarla olan iletişim trafiğiniz artacaktır. Eğer hukuksal bir süreç içindeyseniz olumlu geri bildirimler alabilirsiniz bir avukat arıyorsanız uzman birini bulabilirsiniz. Bazılarınız eğitimlerini daha akademik seviyelere taşımak isteyecektir.

8 Kasım’dan itibaren Venüs Akrep burcuna geçerek, başkalarının kaynaklarından fayda sağlamanız için size destek olacaktır. Bu dönem ilişki ya da evliliğinizde daha çok derinleşme ve ruhsal yoğunluk hissedebilirsiniz. Resmi kurumlardaki işleriniz biraz daha yolunda gideceğinden kredi çekebilirsiniz. Eğer ruhsal ya da psikolojik bir sıkıntınız varsa bu süreçte tedavi görmeniz yardım almanız sizi şifalandıracaktır.

Yönetici gezegeniniz Mars tüm ay boyunca Terazi burcunda yani, karşıt evinizde ilişkiler konusuna dikkat çekecektir. İlişkilerinizde tartışma öfke enerjisi açığa çıkabilir. Karşı tarafın zayıf yanlarıyla yüzleşmek hoşunuza gitmeyebilir. Aldatma aldatılma potansiyeli yükseleceğinden kıskançlık krizlerine dikkat etmelisiniz. Eğer ortaklı bir işe kalkışacaksanız uygun zaman da değilsiniz. Var olan ortağınızla aranızda kararsızlık yüzünden bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

18 Kasım Akrep Yeniayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; öncesinde yaşamış olduğunuz parasal sorunların çözümleri ile ilgili hareketli bir döneme girebilirsiniz. Bazılarınız nafaka ya da miras zengini olabilir. Eşinizin kredi başvurusu sonuçlanarak sizin istediğiniz gibi bir ödeme planı yapabilirler. Bu dönem ruhsal anlamda büyük genişlemeler yaşayacağınızdan enerji dua çalışmaları ve meditasyon yapmak iyi gelecektir.