Koç Burcu Haziran Ayı

5 Haziran’dan itibaren, yönetici gezegeniniz Mars Yengeç burcuna geçerek, ev ve aile yaşamınızı ve aile üyeleriyle olan ilişkilerinizi hareketlendiriyor. Enerjiniz bu konulara kayabilir. Aile içinde bazı gerginlikler yaşamanız söz konusu. Evinize yönelik bir takım girişimleriniz olabilir. Bazılarınız evleri için tadilat tamirat gibi konularda masraf yapabilir.  Evinize gelen misafirler bile biraz huzurunuzu kaçırabilir.

9 Haziran Yay Burcu Dolunayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; yurt dışı konularınız, yabancılarla olan ilişkileriniz, akademik eğitimler, hayata bakış açınız aydınlanıyor. Daha önceden başvurduğunuz bir vize başvurunuz onaylanabilir. Felsefi ya da kültür gezisi için yurt dışına çıkabilirsiniz. Mahkeme bağlantınız varsa, dava lehinize sonuçlanabilir. Üstelik karşı tarafın niyetini çok net görebilirsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız ve bazı girişimleriniz olmuşsa, bunların neticelerini alabilirsiniz. Aldığınız eğitimin neticesinde mezun olabilir ya da mesleğinize yönelik bir eğitime başlayabilirsiniz. Bu alanlardaki gelişmeler hayata bakış açınızı ve felsefenizi değiştirebilir.

7- 22 Haziran arası, Merkür İkizler burcuna geçerek, yakın çevreniz kardeş ve akrabalarınızla olan iletişiminizi kuvvetlendirecek. Bazılarınız için mesleği ile ilgili internet, satış, pazarlama alanlarında olumlu çalışmalar yapma zamanı. Üstelik bu girişimler başarı da getirebilir. Eski arkadaşlarınızla kısa gezilerle bir araya gelmekten keyif duyabilirsiniz.

7 Haziran’dan itibaren Venüs Boğa burcuna geçerek para evinizi ve dolayısıyla finansal kaynaklarınızı güçlendiriyor. Daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bazılarınız için gayrimenkule yatırım yapacağı durumlar ortaya çıkabilir. Ev almak, arsa almak gibi konular sizin için avantajlı durumlar oluşturabilir. Parasal krizlerinizden de böylelikle kurtulabilirsiniz. Bu dönem, konser ya da keyifli ve lüks restaurantlarda vakit geçirmek size iyi gelecektir.

24 Haziran’da Yengeç Burcu yeniayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte, ev ve aile yaşamınızdaki bazı sorun ve tatsızlıklara yeni çözümler bulabilir var olan olumsuzluklardan da sıyrılabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız tartışmaları geride bırakmanın onlarla vakit geçirmenin tam sırasıdır. Yuvanızda vakit geçirmek, aile büyüklerinizle ilgilenmek onlara ebeveynlik yapmak isteyebilirsiniz.