Koç Burcu Eylül Ayı

6 Eylül Balık Dolunayı ile önümüzdeki 14 günlük süreçte; ruhsal anlamda büyük farkındalıklar yaşayacaksınız. Arkanızdan yapılan konuşmalar, sizden gizlenenler, sizin gizledikleriniz bu dönem aydınlanarak ortaya çıkacaktır. İş yaşamınıza çalışma arkadaşlarınıza yönelik yaptığınız fedakarlık ya da yapmadıklarınızda bu dönem sizi bir tercih yapma noktasına taşıyabilir. Mevcut işinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili yeni kararlar alacak ve sağlığınızı daha çok önemseyeceksiniz. Günlük programınızı yaşayacağınız ruhsal aydınlanmalar ışığında yeniden düzenleyeceksiniz.

Ayın 11’inden itibaren Merkür Başak burcuna geçerek iş yaşamınızı ve günlük koşullarınızı düşünmenizi sağlayacaktır. Daha fazla çalışabilir, pratik ve hızlı şekilde bir sürü işi de yoluna koyabilirsiniz. Yazışmaların toplantıların ve görüşmelerin hız kazanacağı bu dönem, iletişim şeklinizde kuvvetlenecektir. Mesleğinize yönelik tüm eksikleri de tamamlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili doğru tedavi koşullarını bulmanıza olanak sağlayan bu geçiş günlük yaşamınızı doğru programlamanıza yardımcı olacaktır.

Ayın 21’ine kadar Aslan burcunda gezinen Venüs, yalnızsanız gurur duyacağınız bir aşkı hayatınıza çekebilir. Sevginizi gösterişli hareketlerle kanıtlamak ve aynı şekilde karşılığını almak isteyebilirsiniz. Bir sevgiliniz varsa ilişkinizi film gibi yaşayacağınız günler var önünüzde. Eğlenceli zaman geçirecek ve yaratıcılık kanalınızı zevk alacağınız ölçüde genişleteceksiniz. Hamile kalmak istiyorsanız bu dönem güzel haberler alabilirsiniz. Şans oyunlarından yana da avantajlı olabilirsiniz. Çocuklarınızın geleceğiyle ilgili gurur duyacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. 21’inden sonra Venüs iş yaşamınızı ve çalışma koşullarınızı güzelleştirmek isteyecektir. Bu dönem şifa enerjiniz yükseleceğinden sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Mars, ayın 6’sından itibaren iş ve günlük rutinleri anlatan evinize yerleşerek tüm dikkatleri işinize, buna bağlı koşullarınıza günlük programlarınıza ve sağlığınıza yöneltecektir. Demek ki bu ay bu alanda yorucu tempolu ve biraz da mücadele gerektirecek etkiler taşıyabilir.  İş koşullarınızı daha sağlıklı bir hale getirmek ve belki de iş arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek rekabet için mücadele edeceksiniz. Sözlerinize bu dönemde dikkat etmeli gerginlik çıkartacak davranışlardan uzak durmalısınız.

20 Eylül Başak yeniayıyla iş ve çalışma hayatınıza ait tüm koşullar yepyeni gelişmelerle hareketlenebilir. İş yerinizde bölüm değiştirebilir ya da belki iş değişikliği yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınız değişebilir. İş yeriniz taşınabilir. Artan iş yoğunluğunuza çalışma arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Sağlığınız için yeni bir beslenme programına başlayabilirsiniz bunun için bir beslenme uzmanından destek alabilirsiniz.