Koç Burcu Ekim Ayı

5 Ekim’de burcunuzda olacak Dolunay ile, yorgun ve enerjisiz hissedebilirsiniz. Özellikle kendinizi merkeze koyacağınız ve “ ben “ diyerek kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. İlişki veya ortaklıklarınızda yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Adım atmakta cesaret edemediğiniz konularda atağa geçebilirsiniz. Bu dönem sağlık kontrollerinizi yaptırmanızı tavsiye ederim.

1 / 18 Ekim tarihleri arasında Merkür Terazi burcunda ilişki evlilik veya ortaklık konularında iletişim ağınızı hareketlendirecektir. Karşı tarafla daha uyumlu ve uzlaşmacı bir dialog kurabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konu, karşı tarafın kararsızlığı ve ilişkideki sorumlulukları size devretmeye çalışması olmalıdır. Yanı sıra danışmanlık almak istiyorsanız uygun bir dönem olabilir. Özellikle evlilik danışmanı ya da ilişki koçundan destek alabilirsiniz.

Ayın 15’ine kadar Venüs Başak burcundan iş ve çalışma koşullarınızı yumuşatmaya devam edecektir. Eğer sağlığınızla ilgili yaptırmanız gereken tahlil varsa bu dönemi kullanabilirsiniz. Günlük yaşam koşullarınızda huysuz ve eleştirel kişilerle bir arada olabilirsiniz. 15’inden sonra Venüs Terazi burcuna geçerek ilişkiler evinizi hareketlendirecektir. Bu ay evlilik ilişkiler ve ortaklıklar konuları sizi bayağı meşgul edebilir. Yalnızsanız güzel ve dikkat çekici bir partner hayatınıza girebilir. Devam eden ilişkilerinizde keyifli bir dönem geçirebilirsiniz.

1 / 23 Ekim tarihleri arasında yönetici gezegeniniz Mars Başak burcunda Venüs ile birlikte hareket ederek yapacağınız girişimlerde proje ve ekip çalışmalarında hem çatışma ve mücadele getirip hem de ortamın yumuşamasını sağlayacaktır. İş temponuz artarken bu sizi zaman zaman gergin yapabilir. Bu sebepten sağlığınıza ve enerjinize dikkat edin. Beslenmeniz sağlıklı olmalı ve destekleyici bir vitamin kullanmalısınız.

19 Ekim Terazi burcu yeniayı ile, her türlü ilişkiniz evlilik ve ortaklık konularınızda yeni bir döneme girebilirsiniz. Bu alanda alacağınız yeni kararları uygulamak isteyeceksiniz. Var olan ilişkileri bitirerek yepyeni ufuklara yelken açabilirsiniz, devam eden ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz., bazılarınız tanıştığı kişilerle ortak işlere adım atabilirler. Bu dönem bu alandaki kararların sorumluluğu sizin omuzlarınızda olacaktır.