Koç Burcu 2017

2017’de Satürn’den alacağınız olumlu desteği doğru değerlendirmeniz özellikle, yurtdışı, yabancılar ve uzak seyahatlerle ilgili önümüzdeki yıllarda yapılanmanızı sağlayacaktır. Uranüs bu yılda sizin burcunuzda olacak ve Satürn ile güzel bir kontakt kuracak. Kendinizi geliştirmeniz ve bunu da daha üst seviyelere taşımanız için büyük şans bu. Yıl boyunca, birçok fırsatınızda olacak. Genel anlamda keyifli bir yıl geçireceksiniz. Orijinal yaklaşımlar, cesaret ve girişimciliğinizle birleşince sağlam projeler inşa edebileceksiniz. Uzmanlık almanız, eğitiminizi tamamlamanız için bu yılı kullanmalısınız. Yabancı dil öğrenebilir ya da bunu geliştirebilirsiniz. Yıl içinde hukuksal davalarınız sizin lehinize sonuçlanabilir.

Özellikle yönetici gezegeniniz Mars’ın Mart sonları ve Nisan aylarında size vereceği olumlu destek, taşınma, yer değişikliği, meslek değiştirmek, terfi, yüksek kazanç imkanları sağlayacaksınız. Yeni finansal yatırımlar yapabilirsiniz. Yine de olası krizleriniz için, birikimler yapmalısınız. Bir çoğunuzun gelirinde artış olacak. Bu tarihlerde yapacağınız yatırımlar, yıl sonuna doğru size olumlu olarak geri dönecektir.

İlişkiler ve ortaklıklarınız bayağı hareketli ve bereketli olacak. Bir çoğunuzun evlilik yılı olabilir. İlişkilerinde problem olanlar anlaşarak boşanma yoluna gidebilirler ve süreç sizin lehinize işleyecek. Bazılarınız için çoklu ortaklıklar olabilir. İlişkilere bakış açınız derinleşecek ve ilişkiler sizi olgunlaştıracak bu yıl. Mart ve Nisan ayları Venüs retrosu partnerinizin parasal bir durumuyla bağlantılı sizi biraz yorabilir. Ya da parasal konulardan sebep ilişki zora girebilir. Bu dönem kontrol sizin elinizde olacaktır.

10 Nisan / 4 Mayıs – 13 Ağustos / 5 Eylül – 3 Aralık / 23 Aralık tarihleri arasında sağlığınıza dikkat etmeli, bağışıklığınızı güçlendirmelisiniz.

İyi, verimli, başarılı, sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim.