İkizler Burcu Kasım Ayı

4 Kasım’da Boğa burcundaki Dolunay enerjisi, önümüzdeki 14 günlük süreçte;   bilinçaltınızdaki tüm düşüncelerinizi aydınlatacaktır. Gizli kalmış sırlar, sizden saklananlar ve hatta inat ettiğiniz bazı düşünce kalıpları bu dönem günlük hayatınızda gerek iş arkadaşlarınız gerekse çalışma temponuzda ortaya çıkacaktır. Bu noktada aydınlandığınız her düşünce ile bazı gerçeklerin de farkına varacaksınız. İş temponuzu değiştirebilir ya da günlük program ritminizi düzenleyebilirsiniz. Psikolojik ve ruhsal açıdan biraz daralabilirsiniz. Rüyalarınıza dikkat.

Ayın 6’sından itibaren yönetici gezegeniniz Merkür Yay burcuna geçerek ikili ilişkileriniz evlilik ve ortaklık alanlarındaki iletişim trafiğinizi hızlandıracaktır. Bu dönem odağınız ve enerjiniz bu noktaya kayabilir. Karşınızdaki kişiler aracılığıyla ilişkilere bakış açınız da değişebilir. Öyle farklı kişilerle tanışabilirsiniz ki, bu sayede farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Filozofça sohbetlerin artacağı bu dönem size fikir zenginliği katacaktır.

8 Kasım’dan itibaren Venüs Akrep burcuna geçerek, iş yaşamınız ve günlük program akışınızı hareketlendirecektir. Gizemli tipler bu ara etrafınıza çok sık çıkabilir. Sağlık probleminiz varsa iyi bir tedavi ile şifalanabilirsiniz. Varsa bir bağımlılık probleminiz yine bu dönem ondan kurtulmak için uygun bir dönemdir. Ekip arkadaşlarınızla araştırma yaparak mesleğinize zenginlik katabilir hatta para kazanabilirsiniz.

Mars tüm ay boyunca Terazi burcunda aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda mücadele etmeye zorlayacaktır sizi. Bu dönem eğer sevgiliniz varsa aldatma ya da aldatılma riski için dikkatli olun. Aşırı kıskançlıklar aranızdaki gerginliği artırabilir. Eper yalnızsanız flörtöz bir partner hayatınıza girebilir. Aynı şekilde çocuklarınızla aranızda bazı çekişmeler yaşanabilir bunlara da dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bunun dışında yaşamın güzellikleri estetik bakış açınızı geliştireceğinden yetenekli olduğunuz konularda öne çıkabilirsiniz.

18 Kasım Akrep Yeniayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; iş yaşamınızda ve günlük hayatınızda yenilikler olacaktır. Yeni bir iş bulabilir yeni iş arkadaşlarıyla farklı bir projede görev alabilirsiniz. Günlük program akışınızı yenileyebilir farklı uğraşlardan keyif almaya başlayabilirsiniz. Şifa enerjisi yüksek olacağından yapacağınız enerji ve dua çalışmalarından büyük faydalar sağlayabilirsiniz.