İkizler Burcu Ekim Ayı

5 Ekim’de Koç burcunda olacak Dolunay ile, arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bazılarıyla yol ayrımlarına gidebilirsiniz. Onların bencillikleri sizi rahatsız edebilir. Bağlı olduğunuz sosyal gruplardan ayrılabilirsiniz ya da üyeliğiniz bitebilir. Hedeflerinize ulaşmak için bazı kararlarınızdan vazgeçebilirsiniz. Hamile olanların bu dönem kontrollerini yaptırması yerinde olur.

1 / 18 Ekim tarihleri arasında yönetici gezegeniniz Merkür Terazi burcunda aşk hayatınız ve çocuklarınızla olan iletişimi hareketlendirecektir. Sevgiliniz varsa bu dönem kararsızlıklarını çok fazla hissedebilirsiniz. Aynı şekilde çocuklarınız sorumluluklarını sizin üzerinize yıkabilir. Ancak yine de bu durum sizi keyiflendirecektir. Yaratıcılık gerektiren konularda çevrenizdeki kişilerle iş birliği içinde olabilirsiniz.

Ayın 15’ine kadar  Venüs Başak burcundan ev ve aile konularına dikkatinizi çekmeye devam ederken, evde yapılacak tadilat ve dekorasyon işleri de size iyi gelebilir. Ev koşullarınızı daha hijyen şartlarda yeniden düzenleyebilirsiniz. Aile büyüklerinin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Bazılarınız evden çalışabilir.  15’inden sonra Venüs Terazi burcuna geçerek yalnızsanız hayatınıza bir partner getirebilir. Güzelliğine ve bakımına düşkün bu partner sizin yaratıcı enerjinizi de yükseltecektir. Çocuklarınızla ilgili gelişmelerden memnun olabilirsiniz. Hamile kalmak isteyenler için uygun bir dönem.

1 / 23 Ekim tarihleri arasında Mars Başak burcunda Venüs ile birlikte hareket ederek evde bazı durumlara öfkeli çıkışlar yapmanıza ancak yine de uzlaşmanıza neden olacaktır. Eğer home Office çalışıyorsanız bu dönem bayağı yorulabilirsiniz. Ufak tefek kaza risklerine karşı dikkatli olmalısınız.

19 Ekim Terazi burcu yeniayı ile, yaşam enerjiniz yenilenecek. Artık dengeli ve huzurlu bir ilişki istediğinize karar vereceksiniz. Yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Çocuk sahibi olabilir varsa çocuklarınızla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın gelecek planlarında umut dolu gelişmeler olabilir.