İkizler Burcu Aralık Ayı

3 Aralık’ta burcunuzda gerçekleşecek dolunayı , önümüzdeki 14 günlük süreçte; sizi gergin ve biraz agresif birine dönüştürebilir. Zihninizde şu ana kadar düşündüğünüz ne varsa bu dolunay ile ortaya çıkaracaksınız. Aynı şekilde çevrenizde hakkınızda tüm konuşulanları da duyacak bileceksiniz. Hayatınızın hemen her taşını tek tek kaldıracak ve yeniden değerlendirerek düşüneceksiniz. Elleriniz ya da bileklerinizle ilgili bu dönem sorun yaşayabilirsiniz dikkat edin. Bağışıklık sisteminizi güçlendirici sinirlerinizi gevşetecek besinler tüketmeye özen gösterin.

3 Aralık / 23 Aralık tarihleri arasında Yay burcunda Retro hareketine başlayacak olan yönetici gezegeniniz Merkür, sizi ilişkileriniz üzerinden biraz geriye götürecek. Görüşmediğiniz aranızda problem olan birileri varsa geçmişte bazı düşmanlıklar yaşamışsanız bu dönem işte bunları daha iyimser bir bakış açısıyla ele alabilir sorunların üstüne çıkabilirsiniz. Bazılarınız ayrıldığı kişileri yeniden değerlendirmek isteyebilir. Eski ortağınızla iletişim kurabilirsiniz.

2 Aralık / 25 Aralık tarihleri arasında  Venüs 7 evden size Merkür’ün Retro hareketiyle geçmiş bağlantılı ilişkilerinizle ilgili  sorunları çözmeniz için destek olacaktır. Bu dönem eğer ilişkilerinizde bir ayrılık arifesindeyseniz bile dostça ayrılabilirsiniz. Ya da belki yeniden denemeye karar verebilirsiniz. Ortaklı iş yapıyorsanız kaçırdığınız fırsatlardan avantaj elde ederek para kazanabilirsiniz. Bazılarınız için evlilik terapisti ya da ilişki danışmanlığı almak için doğru zaman olacaktır.

Mars; ayın 10’un dan itibaren Akrep burcuna geçerek iş yaşamınızı çalışma arkadaşlarınızla olan konuları sağlığınızı ilgilendiren durumları ve günlük program ritminizi hareketlendirecektir. Bu dönem daha çok çalışmanız gerekebilir. Yoğun bir tempo neticesinde sağlığınıza yönelik sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle üreme organları ya da idrar yolu enfeksiyonuna dikkat edin. İş arkadaşlarınızla aranızda güç mücadelesine girmeyin. Yalnızsanız ofis ortamında biriyle cinsel etkileşim yaşayabilirsiniz.

18 Aralık’ta Yay burcundaki yeniay enerjisi,  ilişkilerinize yepyeni bir bakış açısı kazandıracak cinsten olacaktır. Daha iyimser daha pozitif bir yaklaşım benimseyecek sorunları daha farklı ele alacaksınız. Hayatınıza özgürlüğüne düşkün belki de yabancı uyruklu biri girebilir ve ilişkinizi ülkeler arası yaşayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı bir iş teklifi alarak ortaklı bir projeye imza atabilirsiniz.