Boğa Burcu Temmuz Ayı

Ayın 6’sından itibaren, yönetici gezegeniniz Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle, maddi konularda avantajlı olacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle bilginizden para kazanabilirsiniz. Birden fazla iş bu dönem kazancınızı artırabilir. İş arıyorsanız bu dönem yeni bir işe girebilir ya da zam elde şansınız olabilir. Ev arsa gibi gayrimenkulünüz ederinden fazla fiyata satılabilir ya da siz avantajlı bir yatırım yapabilirsiniz.

7-26 tarihleri arasında Merkür’ün  Aslan burcuna geçmesiyle, zihniniz aile ve ev konularıyla meşgul olacaktır. Aile büyükleriyle iletişimin artacağı bu dönem evde gösterişli davetler verebilirsiniz. Evinizi dekore etmek ve pahalı mobilya ya da obje almak isteyebilirsiniz. Taşınmak ev almak bu dönem gündeminizi oluşturacaktır.

9 Temmuz’da Oğlak burcundaki Dolunay ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; uzun seyahatler, mesleğinize yönelik yüksek eğitimler, dil öğrenimi gibi konular sizi meşgul edecektir. Alacağınız bir eğitimin mesleğinizde büyük faydası görebilirsiniz. İş seyahatleriniz artabilir. Hukuksal süreç içindeyseniz dava lehinize sonuçlanabilir. Yine işinizle alakalı internet tanıtım pazarlama ve satış alanlarında harcadığınız emeğin karşılığını da bu dönem fazlasıyla alabilirsiniz. Yaşamı biraz daha ciddiye alacağınız bu dönem hayata karşı geleneksel olan bakış açınızda değişebilir.

Ayın 21’ine kadar  Mars Yengeç burcunda seyrederken, yakın çevre ve kardeşlerinizle aranızda bazı huzursuzluklara yol açabilir. Birbirini yanlış anlamalar ve bu durumdan doğan alınganlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Trafikte hızlı araç kullanmaya ve günlük koşuşturmalarda telaş etmemeye özen gösterin. 21’in den itibaren Aslan burcuna geçecek olan Mars, ev ve ailenizle ilgili konuları hareketlendirecektir.

23 Temmuz’da Aslan burcundaki yeniay enerjisi ile; ev yenilemek, ev almak evi dekore etmek ve ailenizle ilgili olan konularda bir yenilenme enerjisi ile karşı karşıya geleceksiniz. Aileniz için yeni bir ev alabilir ve siz onlara destek olmak zorunda kalabilirsiniz. Evinizi yenilemek isteyebilirsiniz, yerleşim yerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Epeydir istediğiniz o gösterişli eve nihayet sahip olabilirsiniz.