Boğa Burcu Şubat Ayı

11 Şubat’ta gerçekleşecek Ay Tutulması ile; ev ve aile yaşamınız, yuvanız ve aile büyüklerinizle ilgili konularda bazı zorlanmalar ve önemli gelişmeler yaşayacaksınız.  Bazılarınız bu dönemde babalarının sağlığı ile ilgilenebilir. Yuvanızdaki güvenlik gerektiren konulara eğilmeniz gerekebilir. Evdeki bazı aletlerin bozulması tadınızı kaçırabilir. Geçmişten yada çocukluktan getirdiğiniz bazı düşünceleriniz, korkularınız açığa çıkabilir. Bunlarla yüzleşmeli ve kökten değiştirmelisiniz. Aile içindeki tartışmalar ve gerginlikler canınızı sıksa da, yapmanız gereken soruna değil çözüme odaklanmanızdır.

4 Şubat’tan itibaren Venüs’ün bilinçaltı evinize yerleşmesiyle, burada gezinen Mars ile kontakt kuracak Venüs, bazılarınız için gizli bir aşkın tohumlarını atabilir. Bazılarınız ise, platonik duygular besleyebilir. Bu dönem, kendinizle bol bol kavga edebilirsiniz ve içe dönen öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Uyku düzeninize ve beslenme sorunlarına dikkat edin.

6 Şubat’tan itibaren sağlık evinizde retroya girecek Jüpiter, ihmal ettiğiniz sağlık problemleriniz varsa onları gündeme getirebilir. Kontrollerinizi önceden yaptırın. Eski iş yerinizden teklifler gelebilir yada eski çalışma arkadaşlarınızla görüşerek bazı fırsatlar elde edebilirsiniz. Yanı sıra, günlük yaşamınızda  sıkıntılı durumlar oluşabilir.

8 Şubat’tan itibaren aklınız meslek yaşamınızda ve kariyerinizi ilgilendiren konularda olacaktır. Bazılarınız sıra dışı noktalara hareket etmek için plan yapabilir. Çalışanlar için, otorite figürü konumundaki kişilerle gergin ama farklı konuşmalar yapacağınız enerjiniz mevcut. Sosyal imajınız değişiyor.

26 Şubat’ta ki Güneş Tutulması ve yeniay ile; sosyal çevrenizde radikal değişimler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız çevresel değişiklikler içinde olurken, bazılarınız var olan arkadaş çevresinden ayrılabilir. Çevrenizde kim dost, kim düşman gayet net göreceğiniz bu dönemde yeni kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili önemli gelişmeler yada hamilelik haberleri alabilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz sosyal klüp üyeliğinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenize yeni tanışacağınız kişiler ideallerinizi gerçekleştirmenizde önemli roller üstleneceklerdir, buna dikkat edin…