Boğa Burcu Nisan Ayı

BOĞA BURCU : 9 – 27 Nisan tarihleri arası burcunuzda başlayan Merkür retrosu yanlış anlamanıza ve yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu dönem özellikle ticari anlaşmalardan risk içeren finansal yazışma ve haberleşmelerden uzak durmanızda yarar var. Etrafınızda sıklıkta iletişim problemi olan kişiler artabilir. Günlük yaşama adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Geçmişe yönelik eylem yapmanız yerinde olur.

11 Nisan Terazi Dolunayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; çalışma hayatınızda ya da günlük rutininizde bazı konuların ortaya çıkması tadınızı biraz kaçırabilir. Psikolojik açıdan zorlanabilir ve bu durum bilinçaltı düşüncelerine yer ederek uyku sorunu yaşamanıza neden olabilir. Bazılarınız iş arkadaşlarıyla arasında epeydir var olan ama ortaya çıkmayan sorunların yüzeye çıkmasına tanık olabilir. Özellikle sağlığınızı bu dönem ihmal etmeyin.

15 – 29 Nisan arası Venüs Balık’ta ki retrodan çıkarak, sosyal yaşamınızı canlandıracak ve yeni çevrelere girerek yeni insanlarla tanışmanızı sağlayacaktır. Bazı grup çalışmaları bu dönem keyfinizi artırabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönem uygun etkiler altındasınız. Bazılarınız çocuklarıyla ilgili güzel gelişmeler yaşarken, epeydir beklediğiniz o aşk artık kapınızı çalabilir.

21 Nisan ‘dan itibaren,  Mars İkizler burcuna geçerek, parasal konularda sizi hareketlendirecek ve mücadelenizi bu noktada vermenizi isteyecek. Bu dönem engellenemeyen masraflar ve harcamalar da olabilir buna dikkat edin. Yanı sıra, birden fazla iş için kolları sıvayacak kazançlarınızı artırmak için akıl dolu eylemler yapacaksınız.

26 Nisan Boğa yeniayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; son zamanlarda yaşadığınız olumsuzluklara bir perde çekmek niyetiyle, baştan ayağı kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. Yeni kararlar alacaksınız. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün de retrodan çıkmasıyla fiziksel olarak da kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Alışveriş tutkunuz artabilir. Yani ilişkiler, yeni insanlar hayatınızı renklendirecek ve bekarsanız ciddi bir ilişkiye doğru adım atacaksınız.