Boğa Burcu Mayıs Ayı

5 / 30 Mayıs arasında, yönetici gezegeniniz Venüs Koç burcundan, iç dünyanızı oradaki kargaşa ve huzursuzluğu aydınlatabilir. Bilinçaltına yönelik çalışmalar yapabilir, meditasyon, regresyon terapileri alabilirsiniz. Kendinizi dinlemek biraz izole olarak zihninizle baş başa kalmak bu dönem size iyi gelebilir. Öte yandan, platonik ya da gizli bir aşk da aydınlanabilir. Aklınızda gezinen o sevgiliye karşı tam olarak neler hissettiğinizi anlayabilirsiniz.
1o Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile; önümüzdeki 14 günlük süreçte, ilişki, ortaklık ve evlilikle ilgili alanlarınız aydınlanabilir. Gizli saklı ne varsa, üstü örtülen konuşulmayan ne varsa bu dönem karşınızdaki kişi ya da kişilerle bu durumu ortaya dökebilirsiniz. Bazılarınız için karşısındaki kişiyi net olarak görme zamanı olacağından, yol ayrımları noktasına taşıyabilirsiniz. Sezgilerinize güvenmeli ve ona göre karar vermelisiniz. Yanı sıra kendi işinizi yapıyorsanız birileriyle ortaklı işlere girmek isteyebilirsiniz.
17’sinden itibaren Merkür sizin burcunuzdan tüm dikkatinizi ve aklınızı parasal alanlarınıza vermenizi sağlayacaktır. Acele etmeden ağır ağır düşünerek planlar yapacak ve kararlar alacaksınız. Ticari anlamda yazışmalarınız ve iletişim trafiğinizde artabilir. Ev alımı satımı konuları gündeminizi oluşturabilir. Bu dönem çevrenizde damak tadı gelişmiş kişiler yer alabilir ve yemek sohbetleri yapabilirsiniz.
1/ 31 Mayıs arası Mars İkizler burcundan, kazancınızı artırmak, var olan kaynaklarınızı çoğaltmanız için sizi mücadeleye davet edecek. Hiç hesapta olmayan masraflar da çıkabilir bu dönem o yüzden harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Etrafınızda parayla ilgili kandırılmaya açık olacağınızdan konuştuğunuz kişilere dikkat edin ve acele davranmayın. Birden fazla işle uğraşarak gelir elde etme imkanı da bulabilirsiniz.
25 Mayıs’ta İkizler burcu yeniayı ile; önümüzdeki 14 günlük süreçte, parasal konularda yepyeni kararlar alabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. İş arayanlar için yeni iş imkanları olacağı gibi bazılarınız için ek iş de doğabilir. Artan kazançlarınızı giderlerinizle dengelemek için fırsatlar yaratabilirsiniz. Yeni ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.