Boğa Burcu Mart Ayı

12 Mart’ta gerçekleşecek  Başak burcu Dolunayı ile; önümüzdeki 14 günlük süreçte; aşk yaşamınız, çocuklar , yaratıcılık faaliyetleriniz, yaşam enerjinizle ilgili alanlarda olumlu gelişmeler içinde olabilirsiniz. Hamilelik ve çocuklarınıza yönelik her türlü konunun içinde yer alabilirsiniz. Yalnızsanız sosyal çevrenizden biriyle bir aşka yelken açabilirsiniz. İlişkisi devam edenlerin partneriyle ilgili fark etmediği konular aydınlanabilir. Emeklerinizin karşılığını bu alanda alıp almadığınızı göreceksiniz.

3 Mart itibariyle; Retro hareketine başlayacak olan  yönetici gezegeniniz Venüs; bazılarınız için geçmiş gizli ilişkileri ve platonik aşkları yine bilinçaltına yüklerken, günlük yaşamınızda da sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Bu dönem kendinize yönelik değer ve sevgi duygunuzu iyi analiz edin. Özellikle tatlı kaçamaklarının artacağı bu dönemler kilo ve sağlık kontrolünüzü özellikle gizli şeker riskini iyi hesaplayın.

10 Mart İtibariyle; Mars sizin burcunuza geçerek hareketlerinizi güçlendirecek. Dolayısıyla spora başlamak ve hareketli bir yaşamı benimsemek için uygun bir dönem. Yanı sıra, çevrenizdeki kişilerle olan dialoglarınızda biraz gergin ve agresif olabileceğinizden, öfke kontrolünüzü iyi yönetmelisiniz. Hayatınızla ilgili bazı kararları alabilir ve bu anlamda eylem yapabilirsiniz.

14 Mart İtibariyle, Merkür’ün Koç burcuna girmesiyle geriye dönük belki kendinizden bile sakladığınız düşüncelerle baş başa kalacak ve yüzleşme yaşayacaksınız.  Bu dönem, eski aşklarınızdan haber gelebilir. Söylenmemiş ve yarım kalan ne varsa tamamlamalısınız. Haberci rüyalarınız artarken, içinizden geçenleri söyleyemediğiniz durumlarda yazıya dökmeniz faydalı olacaktır.

28 Mart yeniayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte, bilinçaltı kayıtlarınızı yenilemenin, daha cesaretli bir düşünce şeklini benimsemenin adımlarını atacaksınız. Biraz öfkeli olacağınız bu dönem, günlük ve iş yaşamınıza yönelik de yeni kararlar alabilirsiniz. Sağlığınızı önemsemeye ve hatta sağlıklı beslenmeye önem vereceksiniz.