Boğa Burcu Kasım Ayı

4 Kasım’da ki Dolunay’a ev sahipliği yapıyorsunuz.  Bu dönem vücudunuzdaki şişlik ya da ödem yapması ve gerginlik hissetmeniz normaldir. Özellikle sabit olduğunuz her türlü durum bu dönemde karşınıza çıkacaktır. Esnemeyi öğrenmelisiniz. Bırakmakta zorlandığınız konular adeta sizi testten geçirebilir. Tüm koşullarınızı çevresel imkanlarınızı ilişkileriniz üzerinden gayet net görecek ve bazı değişimler için plan yapacaksınız.

Ayın 6’sından itibaren Merkür Yay burcuna geçerek ortaklaşa gelirlerden akıllıca istifade etmenize olanak sağlayacaktır. Varsa ortağınız yabancılardan elde edeceğiniz bağlantılar için güçlü adımlar atabileceksiniz. Gelir kaynaklarınızda değişiklikler olabilir. Alacaklı iseniz karşı taraf size ödeme yapabilir. Algı ve zihniniz bu dönem açık olacağından yüksek bilgiye ulaşabilirsiniz.

8 Kasım’dan itibaren Venüs Akrep burcuna geçerek, ilişkiler evlilik ve ortaklık konularına ışık tutuyor. Bu dönem yalnızsanız zehir gibi bir partner gelebilir. Öyle ki bu kişi, derinliği olan kuşkucu biraz kıskanç bir kişilik olabilir. Devam eden ilişkilerde bu dönem sevgide güvensizlikler artabilir. Karşı taraf sizi sevgi sınavına tabi tutabilir. Yanı sıra ortaklı bir işiniz varsa yapacağınız araştırmalar parasal avantaj sağlayacaktır.

Mars tüm ay boyunca Terazi burcunda iş hayatınız çalışma koşullarınız ve günlük rutininize ait konuları hareketlendirmeye devam edecektir. İş arkadaşlarınızın kararsızlığı bazı gerginliklere neden olabilir. Yanı sıra özellikle böbrek ya da hormonal rahatsızlığınız varsa bu dönem kontrolleriniz yaptırın. Gündelik yaşamda karşılaştığınız kişilerle agresyon içeren durumlar yaşayabilir ya da siz yaşatabilirsiniz.

18 Kasım Akrep Yeniayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; ilişkiler üzerinden size yenilikler getirebilir. Bir çoğunuz için gelişmeler keyif verici olacaktır. Evlilik kararı alabilirsiniz. Devam eden ilişkilerinizde daha iyisi için alacağınız kararlar olabilir. Karşı tarafın bu ara  gizli kapaklı bir şeyler yaptığınız hissedebilirsiniz. Araştırma takip etme enerjiniz yükselecektir. Ancak sanki siz ne kadar açığa çıkarmak isterseniz karşı taraf o kadar gizem yaratmaya çalışacaktır. Dolayısıyla aldırmayın ve akışına bırakın.