Boğa Burcu Haziran Ayı

5 Haziran’dan itibaren,  Mars Yengeç burcuna geçerek, yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınızla ilgili konuları hareketlendiriyor. Çevrenizdeki kişilerle duygusal konular yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Belki de kardeşleriniz fazla hassas ve alıngan davranabilirler. Etrafınızda adeta sürekli kendini savunan kişiler bulabilirsiniz bu ara. Araç kullanıyorsanız trafikte yanlış kullanım sonucu hata yapma riskiniz yüksek olacaktır.

9 Haziran Yay Burcu Dolunayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte; özellikle kredi, banka gibi resmi konularla alakalı kriz içeren durumlar aydınlanabilir. Bu konulardaki gelişmeler sizi dönüştürerek daha değişik bir yol izlemenizi sağlayabilir. Eş ya da ortağınızın borç ya da kredi konularına dahil olmak ve onlarla ilgili sıkıntıları çözmek durumunda kalabilirsiniz. Ruhsal anlamda sizi yoracak bu süreçte sabitlik size zarar getirecektir.

7- 22 Haziran arası, Merkür İkizler burcuna geçerek, parasal konularla ilgili yoğun iletişim kurmanıza neden olacaktır. Ev almak ya da satmak, yatırım yapmak, kazançlarınızı artırmak adına gerekli kişilerle kontakt kurabilirsiniz. Bu dönem zihniniz verimli çalışacak özellikle kriz içeren durumlardan kurnazlıkla ve pratik çözümlerle kurtulmanıza yarayacaktır. Yanı sıra etrafınızda cin fikirli ağzı laf yapan kişilerde artacağından alım satım işlerinde dikkatli olmanızda fayda var.

7 Haziran’dan itibaren yönetici gezegeniniz Venüs burcunuza geçerek bir süredir yaşadığınız sıkıntıların tozunu adeta üzerinizden silerek sizi ışıldatmaya başlayacak. Kendinizi daha iyi, daha güzel hissedecek ve hatta bazı güzellik adına girişimlerde de bulunmak isteyeceksiniz. Fiziksel görünüşünüzü değiştirmek için doğru zamandasınız. Etrafınızda tüm gözler üzerinizde olacak ve dikkatleri de çekeceksiniz. Ancak kilo almaya daha yatkın bir dönem olduğundan iştahınızı kontrol etmeli ve daha fazla hareket ederek spor yapmayı ihmal etmemelisiniz.

24 Haziran’da Yengeç Burcu yeniayı ile, önümüzdeki 14 günlük süreçte, yakın çevreniz kardeş ve akrabalarınızla ilgili daha önceden yaşadığınız bazı gerginlik ya da sorunlarla ilgili iyileşme ve yumuşama sürecine giriyorsunuz. Onlarla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Daha anlayışlı ve şefkatli olacağınız bu günlerde karşınızdan aynı yaklaşımı görebilirsiniz. Bazılarınız yakınlarının ev alması sürecine destek olurken, bazılarınız için arkadaşlarının yanında kendisini ailesinin yanında hissetme zamanı.