Boğa Burcu Eylül Ayı

6 Eylül Balık Dolunayı ile önümüzdeki 14 günlük süreçte; sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınızla ilgili konularda bazı huzursuzluklar yaşayabilir ve bu noktada bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Sosyal bir projede çalışıyorsanız projeyi teslim edebilirsiniz grup faaliyetleriniz varsa göreviniz sonlanabilir. Bazı arkadaşlarınızla çıkan huzursuzluklar neticesinde yol ayrımına gidebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda bazı tercihler yapmanız gerekebilir.

Ayın 11’inden itibaren Merkür Başak burcuna geçerek sevgiliniz ya da çocuğunuzla iletişimin hareketleneceğini anlatıyor. Çocuğunuzun eğitimiyle ilgili doğru kararı da verebileceksiniz. Doğru iletişimle eğer bir sorun varsa halledeceksiniz. Eğer yazarlıkla uğraşıyorsanız yazdığınız bir makale ya da kitapla adınızdan bahsettirebilirsiniz. Yazmaya niyetiniz varsa bu dönemi değerlendirin.  Her şeyin mükemmel olması için aşırı titiz ve detaycı olabilirsiniz.

Ayın 21’ine kadar Aslan burcunda gezinen yönetici gezegeniniz Venüs, ev ve aile yaşamınıza huzur ve renk getirecek. Evinizde gösterişli sofralarla sevdiklerinizi ağırlayabilir ya da evinizi lüks objelerle yeniden dekore edebilirsiniz. Bu dönem evde yapılacak davetlerde keyfinizi yerine getirecektir. Ev için yapacağınız harcamalar artabilir. Evden para kazanmanın alternatiflerini yaratabilirsiniz.

Mars, ayın 6’sından itibaren Başak burcuna geçerek; aşk enerjinizi hareketlendirecek. Yalnızsanız sağlık sektörüyle ilgilenen biriyle tanışabilirsiniz. Devam eden ilişkiniz varsa, fazla eleştiri aranızda bazı gerginlikler oluşmasına neden olabilir. Aynı şekilde çocuklarınızla aranızdaki kuruntuya dikkat etmelisiniz. Fazla evham sıkıntı yaratabilir. Düzenli spor alışkanlığı kazanmanız için elverişli bir dönemdir.

20 Eylül Başak yeniayıyla aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda yeni ve değişken bir döneme giriyorsunuz. Açık ve dürüst yaklaşımlar olası sorunların üstüne çıkacaktır. Çalışmanın ve verilen emeğin şans getirdiğine tanık olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitim hayatında çalışmalarının karşılığını da güzel gelişmelerle birlikte göreceksiniz. Aşk hayatınızda romantizm yerine, birbiri için yapılan fedakarlıkların öne çıkacağı bir dönemde olacaksınız.