Boğa Burcu Ekim Ayı

5 Ekim’de Koç burcunda olacak Dolunay ile, bazı düşünceleriniz ortaya çıkacaktır. Arkanızdan yapılan konuşmalar belki sizden gizlenenler de yine aydınlanacaktır. Artık biraz daha kendinizi düşünmeniz gerektiğinin farkına vararak yeni kararlar almaya ve hatta değişiklik yapmaya gönüllüsünüz.

1 / 18 Ekim tarihleri arasında Merkür Terazi burcunda iş hayatınız ve günlük rutininizle ilgili alanlarda iletişim ağınızı hareketlendirecektir. İş arkadaşlarınızla ya da yardımcılarınızla daha çok ilgileneceksiniz. Bu dönem onların kararsızlığı size daha fazla sorumluluk yükleyebilir hatta onlar adına karar vermeniz gereken durumlar olabilir. Hormonal tetkikleriniz zamanı gelmiş olabilir.

Ayın 15’ine kadar yönetici gezegeniniz Venüs Başak burcundan aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularla keyifle ilgilenmenize neden olabilir. Sevgiliniz ya da varsa çocuğunuzun hayatını kolaylaştırmak isteyebilirsiniz.  15’inden sonra Venüs Terazi burcuna geçerek sağlığınızla ilgili varsa bir sorun iyileşmenize destek verecektir. İş yerinizi güzelleştirme isteğiniz artarken günlük uğraşlarınız arasında estetik cilt ya da saç bakımı gibi faaliyetleri koyabilirsiniz. İş arıyorsanız bulabilirsiniz. Çalışıyorsanız iş koşullarınızda düzelme olabilir. Yalnızsanız gideceğiniz güzellik salonu estetik kliniği gibi yerlerde biriyle tanışabilirsiniz.

1 / 23 Ekim tarihleri arasında Mars Başak burcunda Venüs ile birlikte hareket ederek yalnızsanız huysuz ve eleştirel bir partneri hayatınıza getirebilir. Sevgiliniz varsa onunla bu dönem tatlı çekişmeler yaşayabilirsiniz ancak barışmada arkasından gelir. Çocuklarınızdan alacağınız eleştiriler biraz dozu aşsa da, yine de çok üstünde durmayacaksınız. Bu ara kitap okumak ya da bir şeyler öğrenmek sizi mutlu edecektir.

19 Ekim Terazi burcu yeniayı ile, iş hayatınızda yeni gelişmeler altında olabilirsiniz. İş çevreniz yenilenebilir, iş ortamınız değişebilir, yeni çalışma arkadaşları dahil olabilir. İş arayanlar için iyi bir dönem olacaktır. Sağlığınızla ilgili de yeni kararlar alabilirsiniz. Diyet yapmak spora başlamak isteyebilirsiniz.