Boğa Burcu Aralık Ayı

7 Aralık’ta Yay burcundaki yeniay ile önümüzdeki 14 günlük süreçte; 8 evinizin konuları gündeme gelecektir. Buna göre, resmi kurumlardaki işlerinizde yeni gelişmeler olabilir. Eşiniz prim alabilir. Yurt dışında bir eğitim fırsatı doğabilir ve bunun için gerekli bürokratik işlemlerle uğraşabilirsiniz.

Merkür’de  13 Aralık’tan itibaren 8 evinize yerleşerek Yay yeniayının etkilerini güçlendirecektir. Düşünceniz yaşadığınız krizlere yeni ve iyimser çözüm olanakları yaratmak için çalışacaktır. Yabancılarla ilgili konularda yoğunluk olabilir yazışmalarınız artabilir. Kazancınızı yurt dışındaki kaynaklara çevirebilirsiniz. Sezgileriniz daha güçlü olacağından mantıkla değil hislerinizle ilerlemelisiniz bu dönem.

Mars, ay boyunca sizin 11 evinizde seyahat edeceğinden sosyal yaşamınızla ilgili konular hareket kazanacaktır. Arkadaşlarınızla birlikte daha spritüel çalışmalara katılabilir belki de bu alandaki eğitimlere ilgi duyabilirsiniz. Onlarla yapacağınız mistik seyahatleri organize edebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için aslında mücadele etmek yerine bu dönem teslimiyet duygusunda olabilir ve konuları akışa bırakabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs, 3 Aralık’tan itibaren, sizin 7 evinize yerleşerek ilişkilerinizle ilgili konulara dikkatinizi çekecektir. Her türlü ilişki yada ortaklı çalışmalar hız kazanabilir. Partneriniz bu dönem kısıtlayıcı yada kıskanç bir tutum sergileyebilir ve bu durum sizi biraz yorabilir. Ortağınız varsa parasal kaynaklarınızı bir dengeye getirmek isteyebilirsiniz. Bekarsanız gizemli bir partnerle tanışabilirsiniz.

22 Aralık’ta Yengeç burcundaki Dolunay ile önümüzdeki 14 günlük süreçte, 3 evinizin konuları aydınlanacaktır. Yakın çevreniz kardeş ve akrabalarınızla aranızdaki iletişimin kalitesini yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Çok mu uzaksınız ? Birbirinizi iyi anlamıyor ve empati kuramıyor musunuz ? Bu konular aydınlanacaktır. Yanı sıra yakınlarınızın ziyaretine gidebilir yada onları ağırlayabilirsiniz. Epeydir görüşmediğiniz ilkokul arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.