Boğa Burcu 2017

2017 sizin için plan yapma, tasarlama ve özellikle sabit olduğunuz bilinçaltı kalıp ve düşüncelerinizi değiştirme yılı. 2018’de Uranüs sizin burcunuza geçtiğinde önünüzde değişimleri gerçekleştirmek için tam 7 yılınız olacak. O yüzden bu yıl yazın, çizin, plan yapın. Değişime direnmeyin. Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı geliştirin. Eğer birikim yaptıysanız, kara gün için kenara bir miktar da para attıysanız, bu yıl krizlerden kolaylıkla atlayacaksınız. Bazılarınız için, korkuların su yüzüne çıktığı bir yıl olsa da, dönüşüme direnmediğinizde ve kabul verdiğinizde bu korkuları da atlatabileceksiniz. Bazılarınız için yeni başlangıçlar olacak. Evlilik, hamilelik gibi.

Günlük hayatınız, iş yaşamınız alanında genişleyen ve çoğalan işler güçler sizi biraz yorabilir. Ama bu tempoyu yıl boyu iyi dengelemek için zaman zaman kendinize minik molalar vermelisiniz. Birden fazla işle meşgul olabilirsiniz. Bu da daha fazla kazanç anlamına geliyor. Bu yıl her zamankinden daha tutumlu ve dikkatli olacaksınız. Gereksiz harcamalar isteseniz de pek yapamayacaksınız. Ve artan kazancınız sizi yatırım yapmaya yöneltecek. Ancak burada abartılı yatırım yapmamaya dikkat edin. Büyük sıçrayış yıl sonuna doğru gelebilir.

Sağlık açısından şanslı bir yıldasınız. Sağlık evinizde gezinen Jüpiter bazı rahatsızlıklarınız olsa da sizi büyük sıkıntılardan koruyacaktır. Ancak, 4 Mart / 15 Nisan tarihleri arasında yönetici gezegeniniz Venüs Retro yapacak. Bu dönem özellikle sağlığınıza ve parasal konulara dikkat edin. Var olan ilişkileriniz ya da evliliğiniz de uzaklaşmalar meydana gelebilir. Eski sevgilinizle yeniden bağlantı kurmak isteyebilirsiniz.

İyi, verimli, başarılı, sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim.